Online nyílt nap

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Örömmel tájékoztatunk minden iskolánk iránt érdeklődő nyolcadikos tanulót és szüleit, hogy nincs okunk  szomorkodni azon, hogy az idei nyílt napokat nem tudjuk megtartani a járványhelyzet miatt. Igaz, hogy nem szervezhetünk „élő” szülői tájékoztatókat, nem tudjuk személyesen bemutatni tanműhelyeinket, nem tudják a leendő tanulók kipróbálni magukat kicsit Vajdásként. De szerencsére a technika vívmányainak segítségével van mód rá, hogy mégis megtegyük:

1. Online felvételi tájékoztatónkon bemutatjuk a szakképzési rendszert, az iskolánkban folyó képzéseket és betekintést nyerhetnek egy kicsit a Vajdás diákok életébe.

Szívesen tartunk egyéni alkalmat is osztályoknak, évfolyamoknak a meghirdetett időponton felül, előzetes egyeztetéssel.

1. Rendszeresen publikálunk képzéseinkről, eredményeinkről, minden héten új információkkal szolgálunk – figyeljék honlapunkat, iskolánk facebookoldalát!
  1. Az alábbi linken virtuális sétát tehetnek iskolánkban:

ONLINE FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ MENETE:

• A csatlakozáshoz Google fiók szükséges.
  • Érdemes Google Chrome böngészőt használni az optimális működés miatt.
  • Először egy virtuális várakozóba jutnak, ott engedélyezzük a csatlakozást, majd máris egy közös térben lehetünk.

Kapcsolódás a következő linken lehetséges:

Az online nyílt nap időpontja: 2021. január 8.:

• 16:45-17:00 „gyülekezünk” (később is lehet csatlakozni)
  • 17:00-17:45 tájékoztató
  • 17:45-18:15 a bemutató során felmerülő kérdésekre válaszolunk

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!