Fontos dátumok

Fontos dátumok:

Tanulók jelentkezése a központi írásbeli vizsgára (középfokú beiskolázás központi, egységes, írásbeli vizsgája a kilencedik évfolyamra jelentkezők számára) az Oktatási Hivatal által kiadott jelentkezési lapon

• 2020. december 4-ig iskolánk titkárságán

Központi írásbeli felvételi vizsga (magyar nyelvi és matematika kompetenciákat mérő központi feladatlapok)

• 2021. január 23-án, szombaton 9:30-tól várjuk a központi írásbeli vizsgát író diákokat. (Legkésőbb 9:45-ig érkezzenek meg a 2060 Bicske, Kossuth tér 3. alatti iskolaépületbe.)

Pótló központi írásbeli felvételi vizsga azoknak, akik a 23-ai vizsgán alapos ok miatt nem tudtak részt venni

• 2021. január 28. 14 óra (megjelenés korábban, személyi igazolványt hozni kell, valamint az előző vizsgaidőpontban történt hiányzás hivatalos igazolását is be kell nyújtani)

Központi írásbeli felvételi vizsgadolgozatok értékelésének megtekintése:

• 2021. január 29. 8:00-16:00

Értesítés az írásbeli felvételi eredményről:

• 2021. február 8.

Jelentkezési lapok benyújtása iskolánkba, valamint továbbítása a Felvételi Központba
(kizárólag a tanuló általános iskoláján keresztül lehet jelentkezni!):

• 2021. február 19-ig.

Iskolánk nem tart szóbeli felvételi vizsgát!

Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala:

• 2021. március 16.

Tanulói adatlapok (felvételi sorrend, új kódok) módosításának lehetősége a tanuló általános iskoláján keresztül:

• Új időpont: 2021. március 23-24. (Eredetileg március 22-23. volt kijelölve.)

A módosítás során tanulmányi területet törölni nem lehet! Azonban azok eredetileg beírt sorrendje átalakítható, illetve új tanulmányi terület felvételére is van lehetőség. Utóbbira csak olyan középfokú iskolában, amely az eredeti tanulói adatlapon szerepelt. Új tanulmányi terület csak a már szereplő iskolákon belül, és csak az érintett középfokú iskolával történt előzetes egyeztetés alapján jelölhető meg! Az egyeztetés tényét a középfokú iskolába eredetileg benyújtott jelentkezési lapon kell feltüntetni. Új iskolát (és annak tanulmányi területét) nem lehet a módosító tanulói adatlapon feltüntetni! A módosító tanulói adatlap kitöltésével a korábban kitöltött tanulói adatlap érvényét veszti.

A középfokú iskolák megkapják az Oktatási Hivataltól az egyeztetett, végleges felvételi jegyzéket:

• 2021. április 23.

Felvételről vagy elutasításról szóló végső döntés megküldése levélben a jelentkezők részére és az általános iskolájuknak is:

• 2021. április 30.