Érettségi,  Hírek,  Kiemelt

Digitalizált érettségi feladatok angol nyelvből

Történelmet követően az Angol érettségi előtt állókat és felkészítőiket is szeretné segíteni iskolánk, a digitalizált angol érettségi feladatokkal. Ez esetben – a feladatlapok jellege miatt – nem a teljes érettségi feladatsorok, hanem azok egyes részei kerülnek feldolgozásra.

Az oldal alján van lehetőség, hogy az érdeklődő Kollégák szerkesztési jogosultságot kapjanak, a digitalizált anyag további felhasználására.

A témakörök várhatóan hetente fognak frissülni.

Jó munkát, jó felkészülést kívánunk! 🙂

Kitölthető és önértékelő űrlapok diákok számára:

Angol nyelvhelyesség A

Angol nyelvhelyesség B

Angol nyelvhelyesség C

Angol nyelvhelyesség D

Szerkeszthető és másolható űrlapok tanárok számára:

Fontos, hogy senki ne szerkessze azelőtt, hogy másolatot készítene magának!

• A saját használatba vételhez mindenképpen Google (pl.: valami@gmail.com) e-mail cím szükséges, amelybe be kell jelentkeznünk a másolat készítése előtt!
  • Az űrlap jobb felső sarkában lévő 3 pontra kattintva kell kiválasztani a másolat készítése gombot! (KÉP)
  • A másolatot a saját Drive-unk, saját meghajtó felületén találjuk, amit már szerkeszthetünk kedvünkre. (KÉP)

Témakörök: